04.08.2022 ZAPORA IGRIŠČA PRI OSNOVNI ŠOLI MATIJE VALJAVCA - Športno društvo PREDDVOR

04.08.2022 ZAPORA IGRIŠČA PRI OSNOVNI ŠOLI MATIJE VALJAVCA

Aktualno > Obvestila
Po šestih letih izgradnje in uporabe nogometnega igrišča z umetno travo so nas iz Občine Preddvor obvestili, da so se pri Osnovni šoli Matije Valjavca pričela pripravljalna dela za izgradnjo športne dvorane s širitvijo šole. Šolsko igrišče je tako zaprto! Uporaba igralnih površin ob šoli je prepovedana, prav tako prosijo, da se v bližini gradbišča na zadržujemo.

Igrišča so bila ves čas in so tudi še sedaj v odlični formi, za kar se moramo v prvi fazi zahvaliti šolskemu osebju - predvsem vestnim hišnikom in seveda vsem koristnikom ter trenerjem, ki so se striktno držali vseh pisanih in nepisanih pravil uporabe. Tako se moramo sedaj posloviti od tako zelo želene in najbolj uporabljane športne površine v občini. Upamo, da bomo naše aktivnosti lahko čimprej preselili v novi Športni park Preddvor, na katerega že desetletja vsi težko čakamo!

Še nekaj nostalgije z otvoritve športnih igrišč, kjer smo v okviru Športne društva Preddvor tudi sami aktivno sodelovali: