29.09.2016 Prijateljski nogometni obračun PREDDVOR : TRIGLAV - Športno društvo PREDDVOR

29.09.2016 Prijateljski nogometni obračun PREDDVOR : TRIGLAV

Aktualno > Novice

V sredo je domača članska ekipa Preddvora odigrala prijateljsko nogometno tekmo z NK Triglav, po osmih kolih še neporaženo in vodilno ekipo 2. slovenske nogometne lige.

Bled, Šenčur, Lesce, Visoko, zdaj pa še Preddvor. V tej sezoni želijo pri NK Triglav dvigniti raven zanimanja za nogometno igro v regiji, prinesti dober nogomet v različne kraje na Gorenjskem in splesti vzorne stike s klubi, ki jih v tem delu Slovenije ni malo. Zato se tudi med sezono druge slovenske nogometne lige praktično vsak teden podajo na pripravljalno tekmo, tokrat se je odvila pri nas v Preddvoru.

V sklopu priprav na nedeljsko tekmo devetega kola druge lige, ko na kranjski stadion pride NK Brda, so Orli 90 minut odigrali na nogometnem igrišču Za žago pri članu prve gorenjske lige. Končni rezultat je bil 11:0, pod tri zadetke se je podpisal najboljši klubski strelec v tem trenutku Matej Poplatnik, z dvema so se izkazali Enis Đurkovič, Igor Bukara in Blaž Šujica, po zadetek pa sta prispevala Rok Stokuča in Matic Ahačič.

Rezultat sicer ni bil v prvem planu, vsekakor pa je, z roko v roki z igro, pomemben faktor, saj se oboji nahajamo sredi sezone. Za bordo-belimi je osem zmag s prvih osmih tekem, vseeno pa dobre predstave terjajo še več pozornosti, saj si nihče ne želi, da bi se serija kmalu prekinila. V tokratnem dvoboju poraženca ni bilo, četa Siniše Brkiča je opravila odličen trening, naša domača ekipa pa se je uspela pomeriti z vodilno ekipo druge lige, tako pa je prišla do novih izkušenj.

Po obračunu na terenu je bilo na sporedu prijetno druženje ob njem, poskrbljeno je bilo za jedačo in pijačo, še pred tem pa sta si kluba izmenjala spominke in darila.

Pripravil: Marjan Bogataj, Vir: NK Triglav