10.08.2022 Delovna akcija - Prošnja za prostovoljno delo - Športno društvo PREDDVOR

10.08.2022 Delovna akcija - Prošnja za prostovoljno delo

Aktualno > Obvestila
V občini Preddvor se gradita dva pomembna objekta za bodočnost nas in naših otrok. V sklopu teh projektov bomo organizirali dve delovni akciji:

• Prva delovna akcija:
V športnem parku na Beli se pripravlja teren za malo nogometno igrišče na umetni travi. Potrebovali bi vsaj 10 prostovoljcev, ki bi pomagali pri razvozu peska in izravnavi terena. Delovna akcija bo potekala:
  • v petek 12.8.2022 po 15 uri in
  • v soboto 13.8.2022 od 7.00 ure dalje

Prosimo vas, da s seboj prinesite svoje delovno orodje: lopato, grablje in samokolnico.

• Druga delovna akcija:
Naslednji velik projekt za občane pa je nova športna dvorana pri Osnovni šoli Matije Valjavca. Pričela so se pripravljalna dela za rušitev obstoječega objekta in pripravo gradbišča. Postavljal se bo tudi začasni šotor/balon na obstoječem zunanjem igrišču, ki bo učencem v času gradnje omogočal nemoteno izvajati športno vzgojo.

Tudi pri tej delovni akciji potrebujemo vsaj 20 prostovoljcev. Delovna akcija bo potekala:
  • v torek 16.08. od 7.00 do 15.00 ure in
  • v sredo 17.08. od 7.00 do 15.00 ure

Prosimo vas, da nam vaš termin in uro prihoda sporočite s pomočjo obrazca: https://forms.gle/8scjYD7ENGnUuE4G9

mi pa bomo poskrbeli za obvestilo občini Preddvor o vaši udeležbi.

Sporočilo prosimo delite po svojih kanalih obveščanja med krajane in člane društev.

Na delovno akcijo pridite v delovni opremi in s sabo prinesite dobro voljo, za ostalo poskrbimo mi.

Že vnaprej se vam iskreno zahvaljujemo za vašo udeležbo in pomoč pri naših skupnih projektih.

Občina Preddvor

Utrinki s prve delovne akcije:

V petek se nas je zbralo ravno toliko, da smo lahko za županom na malem bagru razgrnili, pograbili in izravnali material. V soboto smo ga potem z vleko armaturne mreže dodatno uravnali in z županovim valjanjem dokončno pripravili za selitev malega igrišča z umetno travo izza šolskega igrišča. Lahko rečemo, da je delovna akcija uspela, hvala vsem za udeležbo. Vabljeni pa še za naprej, da se bo začeto delo ustrezno zaključilo in bomo igrišče po jesenskem delu sezone že lahko uporabljali za našo vadbo.