07.08.2012 Opravljen preskus pitne vode na nogometnem igrišču Za žago - Športno društvo PREDDVOR

07.08.2012 Opravljen preskus pitne vode na nogometnem igrišču Za žago

Aktualno > Novice

Konec septembra 2008 je prvič v zgodovini nogometnega igrišča Za žago pritekla tudi tekoča voda, ki je res kvalitetno spremenila pogoje delovanja športnega društva. Pridobili smo jo iz zajetja poleg igrišča in s tem poleg umivalnika in tuša za igralce usposobili tudi namakalni sistem, ki omogoča tudi kvalitetno pripravo igralne površine. Zaradi varnostnih ukrepov smo za interno uporabo sedaj opravili tudi mikrobiološki preskus pitne vode, ki je na naše veselje pokazal, da je glede na obseg in rezultate preiskav vzorec SKLADEN z zahtevami Pravilnika o pitni vodi.

Za pomoč se zahvaljujemo pokrovitelju tušov podjetju ELTRON d.o.o., Kranj, za dobro izvedbo pa še Ivanu Kaštrunu s.p. ter Borutu Kosu.

Pripravila: Marjan in Slavko A. Bogataj