25.06.2021 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2021 - Športno društvo PREDDVOR

25.06.2021 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2021

Zmagovalec Prvenstva Občine Preddvor v malem nogometu 2021 je ekipa

Mladinci

UTRINKI CELODNEVNEGA DOGAJANJA NA PRVENSTVU: V počastitev Dneva državnosti in občinskega praznika smo, ob deloma sproščenih ukrepih zaradi korona virusa, lahko organizirali edino letošnjo društveno prireditev - Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu, eno največjih tradicionalnih športnih prireditev v Občini Preddvor. Letos se je prijavilo 10 ekip, katere smo v petkovem žrebu razdelili v tri skupine iz katerih so najboljše dve direktno napredovale v četrtfinale, ostale pa so se pomerile v repesažu za popolnitev ostalih dveh prostih mest. Tokrat je na sam vrh stopila ekipa Mladinci, pod vodstvom trenerja Davida Goloba. Njena pot do osvojitve naslova je potekala na prvi pogled gladko, vendar so večino tekem dobivali za gol razlike, iz polfinala pa so prišli po streljanju penalov. Finale pa so nato osvojili zelo gladko in sicer proti Kavarnici Dvor, ki je sicer prvenstvo začela s porazom, v polfinalu pa so si zmago izborili po streljanju kazenskih strelov proti Beli United. Le ta je po slabem začetku formo stopnjevala, v izločilnih bojih pa ji je usodo vedno krojila loterija kazenskih udarcev in jo z uspešnim izvajanjem pripeljala do tretjega mesta. Naziv najboljšega vratarja si je z odličnimi obrambami prislužil Žan Krčar, najboljši igralec turnirja je bil Blaž Jamšek, najboljši strelec pa je postal Jan Ajdovec vsi iz prvouvrščene ekipe Mladincev. Slavnostno podelitev je opravil predsednik ŠD Preddvor Roman Rogelj.

VSEM PREJEMNIKOM PRIZNANJ ČESTITAMO!

Analiza prvenstva je pokazala, da je bil letošnji turnir kljub nekoliko manjši udeležbi eden najmočnejših in najenakovrednejših do sedaj. Največ končnih odločitev je padlo šele po streljanju penalov. Smo pa tudi letos ugotovili, da ta dogodek, kljub nekaterim menjavam ekip in generacij nogometašev znotraj ekip, vsako leto privabi ogromno igralcev in gledalcev, ter da je postal tako zelo priljubljen, da se o naslednjem prvenstvu govori že takoj po končani podelitvi nagrad.

VSEM NAVZOČIM SE ŠE ENKRAT ZAHVALJUJEMO ZA SODELOVANJE in
OSTANITE ZDRAVI in OPTIMISTIČNI!

ŽREB in KONČNI REZULTATI PRVENSTVA

SKUPINA A (Veterani, Bela United, Plavi, Lisjaki):

SKUPINA B (Preddvor, Mladinci, Eko Janez):

SKUPINA C (Kavarnica Dvor, Picerija Urša, Jezersko):