22.06.2024 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2024 - Športno društvo PREDDVOR

Pojdi na vsebino

22.06.2024 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2024

Aktualno > Dogodki in odmevi

Zmagovalec Prvenstva Občine Preddvor v malem nogometu 2024 je ekipa

Pumpa Pub

UTRINKI CELODNEVNEGA DOGAJANJA NA PRVENSTVU: V počastitev Dneva državnosti in občinskega praznika smo organizirali vse naše letošnje zaključne prireditve - poleg Zaključka za mlajše kategorije, Srečanje nogometnih generacij in kot zadnje še Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu, eno največjih tradicionalnih športnih prireditev v Občini Preddvor. Tudi letos se je prijavilo 8 ekip, katere smo v petkovem žrebu razdelili v dve skupini iz katerih so vse pomerile med sabo za najboljše izhodišče v izločilnih bojih. Tokrat je na sam vrh stopila ekipa Pumpa Pub, ki je gladko osvojila prvo mesto v skupini. V četrtfinalu so kar težko premagali ekipo Lisjakov, najtežje delo pa so imeli v polfinalu z novo ekipo Zanzibarja, ki so jo premagali šele po streljanju kazenskih strelov. Lanskoletni zmagovalci Bela United so tokrat izpadli že v četrtfinalu. Skupina B je bila bolj enakovredna. Preddvor je sicer z enim remijem osvojil prvo mesto v skupini in se potem preko KOKRA mladi prebil v polfinale, kjer pa ga je zaustavila ekipa AHV EKO Janez, ki se je uvrstila v finale. V streljanju kazenskih strelov za tretje mesto so več sreče imeli Zanzibarci, ki so premagali Preddvorčane. V finalu pa je Pumpa Pub gladko premagala ekipo AVH EKO Janez ter svojo ekipo pripeljala do končnega slavja. Za najboljšega vratarja je bil izbran Jan Rakovič, najboljši strelec in igralec je bil Rok Grašič, oba člana zmagovalne ekipe. Slavnostno podelitev je opravil predsednik ŠD Preddvor Roman Rogelj.

VSEM PREJEMNIKOM PRIZNANJ ČESTITAMO!

Analiza prvenstva je pokazala, da se je struktura ekip na turnirju precej spremenila in pomladila - kar nekaj mladih igralcev in ekip (Kokra mladi, Bela mladi) bo lahko krojilo uspehe v bližnji prihodnosti. Smo pa tudi letos ugotovili, da ta dogodek, kljub nekaterim menjavam ekip in generacij nogometašev znotraj ekip, vsako leto privabi veliko igralcev in gledalcev, ter da je postal tako zelo priljubljen, da se o naslednjem prvenstvu govori že takoj po končani podelitvi nagrad.

VSEM NAVZOČIM PA SE ŠE ENKRAT ZAHVALJUJEMO ZA SODELOVANJE!