Smučarski tečaj (22.–26.2.2021) - Športno društvo PREDDVOR

Pojdi na vsebino

Smučarski tečaj (22.–26.2.2021)

Aktualno > Vabila in voščila
Obveščamo vas, da se kljub neugodnim razmeram v okviru Športnega društva Preddvor tudi letošnje šolsko leto med zimskimi počitnicami 22. - 26. februarja 2021 še vedno zelo optimistično pripravljamo na že tradicionalni 13. smučarski in deskarski tečaj za osnovnošolske otroke. Pogoji bodo podobni kot lani in boste z vsebino pravočasno obveščeni. Za informativno rezervacijo zaenkrat potrebujemo elektronsko sporočilo na info@sd-preddvor.si z imenom in priimkom ter letnico rojstva otroka. Pri novincih je zaželen tudi podatek, če je otrok popoln začetnik. Prav tako lahko že javite, če bi bili interesenti za začetno skupino odraslih oz. za tečaj deskanja. V drugi polovici decembra bomo začeli še z uradnim oglaševanjem na Osnovni šoli Matije Valjavca Preddvor in na naši spletni strani.

Predzimski smučarski pozdrav!

Marjan Bogataj v imenu Športnega društva Preddvor

P.S. Čeprav je marsikateri otrok že prerasel lanskoletno smučarsko opremo, je žal letos zaradi pandemije odpadel zimskošportni sejem v Kranju. Pred tečajem obvezno preverite ustreznost smučarske opreme in jo po potrebi zamenjajte!
Nazaj na vsebino