Smučarski tečaj (17-21.2.2020) in 45. kranjski zimskošportni sejem (21.-24.11.2019) - Športno društvo PREDDVOR

Aktualno > Vabila in voščila
Obveščamo vas, da bomo v okviru Športnega društva Preddvor tudi letošnje šolsko leto med zimskimi počitnicami 17. - 21. februarja 2020 organizirali že tradicionalni 12. smučarski in deskarski tečaj za osnovnošolske otroke. Pogoji bodo podobni kot lani in boste z vsebino pravočasno obveščeni. Za informativno rezervacijo zaenkrat potrebujemo elektronsko sporočilo na info@sd-preddvor.si z imenom in priimkom ter letnico rojstva otroka. Pri novincih je zaželen tudi podatek, če je otrok popoln začetnik. Prav tako lahko že javite, če bi bili interesenti za začetno skupino odraslih oz. za tečaj deskanja. V drugi polovici decembra bomo začeli še z uradnim oglaševanjem na Osnovni šoli Matije Valjavca Preddvor in na naši spletni strani.

Predzimski smučarski pozdrav!

Marjan Bogataj v imenu Športnega društva Preddvor

P.S. Ker je marsikateri otrok že prerasel lanskoletno smučarsko opremo, vam prilagamo še obvestilo, da bo od četrtka do nedelje 21. - 24.11.2019 v kletni etaži Mercator Centra Kranj Primskovo potekal že 45. kranjski zimskošportni sejem, kjer lahko poskrbite za ustrezno zamenjavo opreme. Na sejmu bomo delali in vam lahko svetovali tudi učitelji smučanja z našega smučarskega tečaja. VABLJENI!

Sejem bo odprt:
- četrtek od 14. do 20. ure