19.04.2014 Na nogometnem igrišču Za žago odkrili toplo vodo - Športno društvo PREDDVOR

19.04.2014 Na nogometnem igrišču Za žago odkrili toplo vodo

Aktualno > Novice

Ena od prioritetnih dejavnosti Športnega društva Preddvor je tudi pridobivanje osnovnih pogojev za delovanje vseh članov in domačih ekip na področju športa v Preddvoru. Tako smo končno dočakali tudi dan, ko je iz naših pip Za žago pritekla še topla voda.

Za pridobitev tega smo se pripravljali že več kot pet let. Leta 2008 smo uredili črpalko in po ceveh ob garderobah je prvič pritekla tekoča voda. Naslednje leto smo postavili pipo in prvi tuš, kjer se je dalo vsaj za silo umiti, s tem pa je bilo tudi omogočeno zalivanje nogometnega igrišča in tako dvig kvalitete travnate površine. V letu 2012 smo postavili montažni sanitarni prostor z dvema pipama in petimi tuši, sedaj pa smo končno dočakali tudi toplo vodo. To nam je z donacijo plinske peči in zalogovnika omogočilo podjetje ELTRON iz Kranja, katerega lastniki izhajajo z Zgornje Bele in so bili v preteklosti tudi aktivni igralci NK Preddvor. Montažo je izvedel instalater Miha Rozman z Brega in v soboto je bil za nas res velik praznik. Po zmagi na prvenstveni nogometni tekmi in ob praznovanju okrogle obletnice našega najstarejšega aktivnega igralca Slavkota, smo se tako lahko dodatno veselili tudi naše nove velike pridobitve!

ELTRON, trgovina, zastopanje, inženiring, d.o.o.
   Šuceva ulica 56, 4000 Kranj

T: (04) 828 05 55 (ogrevanje in vodovod)
   T: (04) 828 05 65 (salon kopalnic)