Ugodnosti za člane - Športno društvo PREDDVOR

Ugodnosti za člane

Organizacija > Članstvo

UGODNOSTI ZA ČLANE

Plačana članarina pomeni poleg dejanske tudi formalno pripadnost društvu in podporo smelim načrtom, ki so pred njim…

Vsak član je upravičen do naslednjih članskih ugodnosti:

• Brezplačni društveni koledar za tekoče koledarsko leto.

• Brezplačna uporaba prostora in nogometnega igrišča Za žago za lastne potrebe po predhodni rezervaciji v skladu s pravili in urnikom določenim s strani vodstva ŠD.

• Brezplačna udeležba na članskih treningih NK Preddvor med zimskim terminom ob sobotah v telovadnici OŠ Matije Valjavca Preddvor.

• Možnost nabave dodatne športne opreme, ki jo športno društvo uporablja za svoje potrebe (dresi, trenirke, obutev, ...) po predhodnem naročilu.

• Možnost nabave športne opreme v nekaterih trgovinah s športno opremo z dogovorjenim popustom uveljavljenim direktno na blagajni (Identifikacija z davčno številko oz. vizitko športnega društva). Informacije dobite pri vodstvu ŠD.

• Možnost nabave nove in rabljene računalniške opreme objavljene na spletni strani podjetja Avtera in AGPpro po predhodno dogovorjenem popustu.