15. - 18.3.2018 Nogometne priprave vseh kategorij - povzetek - Športno društvo PREDDVOR

15. - 18.3.2018 Nogometne priprave vseh kategorij - povzetek

Povzetek nogometnih ekip selekcij U11, U13, U15 in U17 s PRIPRAV - POREČ 2018:

LOKACIJA: POREČ (hotel Plavi).
DATUM: (15.3-18.3.).
ODHOD v Poreč: 15.3. ob 11h.
PRIHOD domov: 18.3. ob 18h.

Pred samim odhodom so bili fantje kot vedno vsi polni adrenalina. Na daleč se je opazilo na obrazih igralcev veliko vznemirjenje :). Na priprave se nas je letos odpravilo skupaj kar 53 nadobudnih nogometašev iz štirih selekcij (U11, U13, U15 in U17) ter delegacija. Sama pot je bila kot vedno zabavna in brezhibna.

Vreme v Poreču je bilo stabilno, na čas nekaj rahlega dežja, v večini pa delno oblačno. Temperature v povprečju 12-14 stopinj. Super za delo. Plan dela s fanti na pripravah je bilo piljenje tehničnih elementov, prikazi v taktičnem smislu same igre in pa seveda igranje-tekme. Prosti čas pa izkoristili v večini za "počitek :)" in seveda tradicionalni PS FIFa turnir 2018. Fantje-igralci so nas trenerje po vseh kriterijih zelo pozitivno presenetili in zato se jim tudi v veliki meri ZAHVALJUJEMO :).

Izkoristili bomo tudi priložnost in povedali, da so redki klubi-trenerji, ki imajo tako srečo, da imajo v ekipah (selekcijah) tako fajn fante, kot jih imamo mi. In zato, za njihovo pridnost, odgovornost, spoštovanje, razumevanje med selekcijami, itd...., jih z velikimi črkami lahko samo POHVALIMO in UPAMO, DA OSTANEJO TAKI dečki-fantje ŠE NAPREJ.

ZAHVALA ZA POMOČ PRI IZVEDBI LETOŠNJIH PRIPRAV IN CELOTNEM IZGLEDU MLAJŠIH SELEKCIJ U11, U13, U15 in U17 VELJA TUDI:

GRADBENIŠTVO PRESTOR d.o.o.
Cesta na Rupo 85