05.05.2016 Donacija KIK dresov v sklopu akcije "Spravimo otroke z ulice!" - Športno društvo PREDDVOR

05.05.2016 Donacija KIK dresov v sklopu akcije "Spravimo otroke z ulice!"

Aktualno > Novice
V sklopu akcije "Spravimo otroke z ulice!" je največji evropski tekstilni trgovec, nemški KiK Textilien Slovenskim klubom prvič podaril nogometne drese za vse starosti. Dresi so iz clima cool materiala in vsebujejo zgornji in spodnji del, nogavice in športno torbo po skupini igralcev.

Veseli smo, da smo bili del te akcije in se ob tej priložnosti zahvaljujemo KiK-u za donacijo, da lahko zdaj tudi naši igralci trenirajo v KiK-ovih dresih!

Več o donatorju je na www.kik-textilien.com.

KiK Textilien, nemška tekstilna veriga in številka 1 v Evropi, je ena od najhitreje rastočih podjetij na tem področju.

Prva prodajalna je bila odprta leta 1994. v Düsseldorfu v Nemčiji, danes pa KiK posluje v več kot 3260 poslovalnicah v Nemčiji, Avstriji, na Češkem, v Sloveniji, na Hrvaškem, na Poljskem in Slovaškem in zaposluje skoraj 22.000 delavcev. To mega podjetje s sedežem v nemškem Bönenu, ustvarja letni promet v znesku več kot 1,75 milijarde €.

V nemščini je KiK kratica za "Kunde ist König, kar v prevodu pomeni" kupec je kralj " in prav to je tudi glavni moto te tekstilne verige. Pridite in preverite!