25.06.2016 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2016 - Športno društvo PREDDVOR

25.06.2016 Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu 2016

Zmagovalec Prvenstva Občine Preddvor v malem nogometu 2016 je ekipa

RAPA

KONČNI REZULTATI PRVENSTVA

SKUPINA A (PREDDVOR mladi, JEZERSKO, MAČE):

PREDDVOR mladi
JEZERSKO
MAČE

SKUPINA B (RAPA, PREDDVOR, BELA United):

RAPA
PREDDVOR
BELA United

SKUPINA C (KOKRA, VAŠKI in DOMSKI, MLADINCI):

KOKRA
VAŠKI in DOMSKI
MLADINCI

SKUPINA D (Pizzerija URŠA, ŠENČUR kadeti, HOTEMAŽE):

Pizzerija URŠA
ŠENČUR kadeti

UTRINKI CELODNEVNEGA DOGAJANJA NA PRVENSTVU: V počastitev Dneva državnosti smo spet organizirali Prvenstvo Občine Preddvor v malem nogometu, eno največjih tradicionalnih športnih prireditev v Občini Preddvor. Tokrat se je prijavilo 11 ekip, ki smo jih v petkovem žrebu razdelili v štiri skupine iz katerih so najboljše direktno napredovale v četrtfinale, ostale pa so se pomerile še v repesažu za popolnitev prostih mest. Letos so predstavniki ekipe RAPA rutinirano odigrali vse tekme in čeprav je v finalu Pizzerija Urša prva povedla, se niso pustili zmesti in tekmo na koncu dobili z rezultatom 3:1. Zmagovalka turnirja je tako obranila naslov prvaka, njeno okostje pa večinoma predstavljajo igralci preddvorske članske ekipe in pa še legendarni Aleš Čeh ter letos tudi Dušan Kosič. Po končani podelitvi je karizmatični selektor Orehar/Flok proslavil zmago svoje ekipe s tradicionalnim skokom v reko Kokro. Drugo mesto je pripadlo ekipi Pizzerija URŠA, tretje pa so si po streljanju kazenskih strelov prislužili novinci na prvenstvu Šenčurski kadeti. Najboljši vratar je postal Bor Snedec, igralec turnirja Mirzet Kokić, strelec pa Urban Krč. ČESTITAMO! Ugotavljamo, da ta dogodek vsako leto privabi vse več igralcev in gledalcev, ter da je tako zelo priljubljen, da se o naslednjem letu govori že takoj po končanem prvenstvu.