19.9.14 Slovenke z Niko in Evelino napredovale v elitni del kvalifikacij EURO 2015 - Športno društvo PREDDVOR

Aktualno > Novice

Slovenska ženska reprezentanca do 19 let bo aprila prihodnje leto sodelovala v elitnem delu kvalifikacij za Euro 2015. To so si igralke pod taktirko selektorice Petre Mikeln priborile z zmago proti Estoniji (4:2).

Za nas je to še bolj razveseljivo, ker v ekipi igrata tudi dve dekleti iz domačega okolja, ki sta bili v preteklosti tudi del našega mladinskega pogona. To sta Nika Lombar
iz Preddvora in Evelina Kos iz Potoč, obe pa igrata vidno vlogo v reprezentančnih vrstah. Za ta zgodovinski uspeh jima v imenu Športnega društva Preddvor iskreno čestitamo, prav tako staršem in vsem spremljevalcem, ki naša dekleta podpirajo na njihovi nogometni in hkrati življenjski poti! Veliko uspehov in sreče še naprej...