Zaključek smučarskega tečaja - Športno društvo PREDDVOR

Zaključek smučarskega tečaja

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2014

Po razočaranju zaradi odpadle četrtkove tekme, smo se zadnji dan tolažili vsaj s tem, da ne bomo mokri. Napoved je bila pretežno jasno in -2°C in pričakovali smo zelo dobre razmere podobne tistim v torek. Vendar pa nas je spet pričakal zelo moker sneg in pa precejšnja gneča tako na žičniških napravah kot tudi na smučišču. Vseeno smo se lahko nasmučali in dobro pripravili nastop skupin ter našo tradicionalno barvasto kačo vseh tečajnikov od vrha pa do vznožja hriba. Na koncu smo še zaploskali vsem staršem, ki so nas v veliki meri prišli gledati v iztek smučišča. S tem smo zaključili s praktičnim delom letošnjega smučarskega tečaja.

Sledil je še tradicionalen uradni zaključek s podelitvijo priznanj kar na parkirišču ob avtobusih. V nagovorih vodje tečaja Slavkota A. Bogataja in predsednika Športnega društva Romana Roglja je bilo največkrat omenjeno, da smo se cel teden borili z vremenom in da smo na koncu borbo dobili ter zahvalo staršem, da so nam zaupali svoje otroke. Vsak učitelj je nato namenil nekaj besed vsem navzočim ter podelil priznanja in praktična darila svojim varovancem. V sproščenem vzdušju in zadovoljni, da smo tudi v neugodnih vremenskih razmerah lahko uspešno zaključili letošnji smučarski tečaj, smo se odpravili v naše domače kraje...

Foto: Slavko A. Bogataj in Andraž Hafner

Skupinska slika na stopnicah hotela Alpina vseh udeležencev smučarskega tečaja 2014

Utrinki zadnjega petega dne in zaključek smučarskega tečaja: