Način plačila članarine in stroškov tečaja - Športno društvo PREDDVOR

slovreme.net

Način plačila članarine in stroškov tečaja

Aktualno > Dogodki in odmevi > Smučarski tečaj 2020
  • ORGANIZACIJA: Slavko A. Bogataj, Marjan Bogataj, Roman Rogelj, Vili Čimžar

Prijava je dokončno potrjena, ko:

1. poleg oddane elektronske prijavnice izpolnite in podpišete še prijavnico, ki je priložena vabilu (lahko jo pošljete tudi skenirano po e-pošti oz. oddate osebno),
  2. plačate članarino/prijavnino za ŠD Preddvor v višini 25€ za otroka oz. 35€ za odraslega (lahko v enem znesku za več tečajnikov skupaj), če seveda tečajnik še ni vključen v druge panoge (npr. nogomet).

V primeru, da boste članarino/prijavnino oz. stroške smučarskega tečaja poravnavali preko elektronske banke z univerzalnim plačilnim nalogom UPN, navedite:
  • IBAN - številko računa: "SI56 0700 0000 0147 918", ki je TRR ŠD PREDDVOR
  • Kodo namena: "NOWS - Plačilo storitev, ki ni opredeljeno drugod (npr. BVP, odškodnine, članarine, ...)"
  • Namen plačila: "ČLANARINA 2020 - ime in priimek člana" oz. "SMUČARSKI TEČAJ 2020 - ime in priimek tečajnika"
  • Referenco oz. sklic prejemnika: "00 referenca-rojstni_datum-2020" pri čemer je referenca zaporedna številka s seznama prijavljenih (PRIMER: za tečajnika smučarskega tečaja pod zap.št. 223 in rojstnim datumom 29.4.2003 bi bil sklic "00 223-20030429-2020")

Če boste nakazovali za več otrok hkrati, uporabite za referenco/sklic podatke enega od otrok!

Najbolj zaželeno je, da članarino/prijavnino poravnate po elektronski banki direktno na naš TRR ob prijavi, preostale stroške tečaja pa še pred začetkom tečaja do petka 14.2.2020. Po prejetju nakazila na TRR boste po e-pošti prejeli račun, s katerim bo vaše plačilo potrjeno!